سعید احمدی پویا در مراسم چهارمین سالروز تأسیس شرکت ققنوس به‌عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی شد.

توکن‌سازی امکان تقسیم یک دارایی به واحدهای کوچک‌تر برای سرمایه‌گذاری است. تقریباً هر دارایی را می‌توان به یک توکن در دفتر کل توزیع‌شده تبدیل کرد.

بازار غیرمتمرکز ققنوس از جهت استراتژی معاملاتی، قابلیت پشتیبانی از تمامی الگوریتم‌های پیش‌فرض توسعه داده شده توسط کاربر را دارد.

امضای دیجیتال می‌تواند شواهد مبدأ، هویت و وضعیت اسناد الکترونیکی، تراکنش‌ها یا پیام‌های دیجیتال را ذخیره کرده و ارائه دهد.

بعضی از صاحب‌نظران اقتصاد دیجیتال لندتک را مرحله دیگری از انقلاب فین تک می‌دانند که به ارتقای کیفیت خدمات مالی منجر شده است.

در یک کمپین تأمین مالی جمعی برای جذب سرمایه‌گذاران، بسیار مهم است که در مورد ایده کسب‌وکار خود اشتیاق داشته باشید و برای آن‌ها شرح دهید که چگونه محصول شما قرار است دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند.

در این مقاله فرآیند ساخت NFT از جمله نحوه آپلود آثار هنری، انتخاب بلاکچین مناسب و روش فهرست کردن آن‌ها برای فروش را دنبال می‌کنیم.

صرافی غیرمتمرکز یک بازار همتا به همتا است که به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به واسطه، ارزهای رمزنگاری‌شده را به صورت غیرحضوری معامله کنند.

یکی از انواع اصلی قراردادهای هوشمند در بلاک‌چین، قراردادهای کاربردی است که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد تا به‌طور ایمن و مستقل کار کنند.

توکن‌های غیر بومی به توکن‌های بومی متکی هستند؛ چرا که بلاک‌چین توکن غیر بومی به برخی از جنبه‌های بلاک‌چین توکن بومی بستگی دارد.