سپیدنامه های ققنوس

در ایران شبکه ققنوس با رعایت قانون بازار اوراق بهادار و با نمونه‌برداری از پلتفرم جهانی و معتبر استلار به‌صورت غیرمتمرکز و بر پایه فناوری دفترکل توزیع‌شده (DLT) فعالیت می‌کند؛ همچنین در نظر دارد تا کاربردهای فناوری زنجیره‌بلوک و مفهوم توکنیزه کردن را در کشور توسعه دهد. این شبکه بخش مهمی از اعتبار خود را از حضور سرمایه‌گذاران و میزبانان شبکه ققنوس شامل شرکت یکتا ققنوس پارس، هلدینگ داده‌ورزی سداد به نمایندگی از بانک ملی ایران، گروه داده‌پردازی پارسیان از بانک پارسیان، شرکت سرمایه‌گذاری فناوران تک وستا از گروه توسن، شرکت فناپ به نمایندگی از بانک پاسارگاد، هلدینگ فناوران هوشمند بهسازان فردا از بانک ملت، شرکت بازرگان گستر آتی سیا به نمایندگی از بانک تجارت و گروه سپهرنت ایرانیان از موسسه مالی و اعتباری نور به دست آورده است. میزبان‌های جدید نیز برای ورود به این شبکه ملزم هستند، موافقت ۵۱ درصد از سهامداران قبلی را دریافت کنند و هرکدام یک کیلوگرم طلای ۲۴ عیار، برای ضمانت، در خزانه بانکی دپو کنند. همچنین این زیرساخت توانسته است، مجوز سکو را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کند و به‌زودی مجوز کراد فاندینگ (جمع سپاری مالی) را از شرکت فرابورس ایران و مجوز انتشار توکن را از بانک مرکزی دریافت خواهد کرد.

سپیدنامه توکن پیمان

سپیدنامه توکن پیمان

با خرید پیمان کیف توکن ققنوست رو افتتاح کن

توکن پیمان با نماد PMN، توکن پایه شبکه ققنوس با پشتوانه دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس به ارزش یک سوت طلای ۲۴ عیار است که بازخرید آن توسط تمامی میزبانان تایید شده است. کارمزدهای فعالیت بر بستر شبکه ققنوس با استفاده از توکن پیمان پرداخت می‌شود؛ قیمت این توکن بر اساس قیمت جهانی انس طلا، قیمت طلا و قیمت دلار در بازار تهران تعیین می‌شود و کارمزد بازخرید آن یک درصد است؛ این توکن در کیف توکن ققنوس، به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته قابلیت خرید دارد و بازخرید آن در روزهایی که قیمت رسمی توسط اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اعلام شود، از ساعت ۹ الی ۱۹ وجود دارد. همچنین بازار توکن پیمان/تتر در صرافی‌های نوبیتکس و اکسیر فهرست شده و قابلیت مبادله آن به صورت حرفه‌ای فراهم شده است.

خرید الماس هم دیگر رویا نیست

توکن A101 با نماد A101، اولین توکن با پشتوانه الماس بر بستر شبکه ققنوس بوده که به‌عنوان راهکاری نوین برای بهره‌مندی از فرصت ارزشمند سرمایه‌گذاری در بازار جواهر الماس با ریسک پایین و با هر مقدار سرمایه است که قیمت آن بر مبنای قیمت جهانی الماس‌های پشتوانه و قیمت دلار تغییر دارد. هم اکنون مهلت خرید آن پایان یافته و قابلیت بازخرید مستقیم با کارمزد ۵ درصد و تبدیل به سایر توکن‌ها با استفاده از مرکز مبادله ققنوس را دارد.

سپیدنامه توکن الماس A101

سپیدنامه توکن الماس A101

سپیدنامه توکن الماس دایا دیاموند

فرصت یک سرمایه‌گذاری مطمئن

توکن دایادایموند با نماد DAYADIAMONDN، دومین توکن با پشتوانه الماس، حاصل همکاری شرکت ققنوس با شرکت تدبیراندیشان نوین افروز  به شمار می‌رود. این توکن قابلیت خرید و سرمایه‌گذاری دارایی الماس را برای تمام اقشار جامعه با هر مقدار سرمایه از طریق کیف توکن ققنوس فراهم کرده است. این توکن در کیف توکن ققنوس، به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته قابلیت خرید دارد و بازخرید آن با کارمزد ۵ درصد در روزهایی که قیمت رسمی توسط اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اعلام شود، از ساعت ۹ الی ۱۹ وجود دارد. با استفاده از این توکن، می‌توانید ضمن تجربه یک سرمایه‌گذاری سودآور و مطمئن، از گالری خاتم چی طلا و جواهر خریداری کنید.

آموزش همراه با تخفیف

توکن آکادمی ققنوس با نماد KAT1، ابزار استفاده از خدمات مجموعه آکادمی ققنوس به‌عنوان بازوی آموزشی و فرهنگی مجموعه ققنوس بوده که قابلیت خرید آن از طریق کیف توکن ققنوس فراهم شده و بازخرید آن فاقد کارمزد است. دارندگان این توکن می‌توانند فیلم‌های آموزشی، محتواهای تولیدی و بلیت رویدادها و همایش‌های تخصصی را تهیه کنند.

سپیدنامه توکن آکادمی

سپیدنامه توکن آکادمی ققنوس

سپیدنامه توکن خیریه مهرآفرین

یک کمک دوبرابری با مشارکت ققنوس

توکن مهر با نماد MEHR، اولین توکن خیریه بر بستر شبکه ققنوس، حاصل همکاری شرکت ققنوس با موسسه خیریه مهرآفرین در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده از شرایط اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت شفاف است؛ هر توکن مهرآفرین برای کاربران با قیمت ۵ هزار تومان قابل خریداری بوده که ققنوس این کمک را دوبرابر و ۱۰ هزار تومان به مجموعه مهرآفرین برای هر توکن واریز کرده است.

در لحظه موبایلتو شارژ کن

توکن شارژ موبایل با نماد MOBILE10، حاصل همکاری شرکت ققنوس با شرکت مبین وان کیش است که اعتباری ۱۰ هزار تومانی با قابلیت استفاده در تمام اپراتورهای تلفن همراه از جمله همراه اول، ایرانسل و رایتل است که خرید آن در کیف توکن ققنوس و استفاده از آن از طریق ارسال به حساب اپراتور مقصد قابل انجام است.

سپیدنامه توکن شارژ

سپیدنامه توکن شارژ

سپیدنامه توکن راه پرداخت

سپیدنامه توکن محصولات راه پرداخت

اگر دوست داری تجربه خرید یک توکن دیجیتال رو داشته باشی و در کنارش تخفیف هم بگیری

توکن راه‌پرداخت با نماد W2P1، حاصل همکاری شرکت ققنوس با مجموعه فرهنگی و رسانه‌ای راه‌پرداخت به‌عنوان بزرگترین رسانه فناوری‌های مالی در ایران است؛ این توکن از طریق کیف توکن ققنوس قابل خریداری بوده و ابزاری نوآورانه برای خرید و سفارش محصولات فرهنگی فروشگاه اینترنتی راه‌پرداخت  شامل کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در حوزه فین‌تک با درگاه پرداخت ققنوسی است.

اگر دوست داری در آبادانی ایران سهیم باشی و از این سهم سود ببری

توکن آب‌پارس با نماد  ABPARS، اولین توکن تامین مالی بر بستر شبکه ققنوس، حاصل همکاری شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وستا با شرکت تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی پارس به منظور جذب منابع مالی برای اجرای پروژه شیرین‌سازی آب دریای عمان در منطقه چابهار بوده که کاربر با خرید هر توکن، بخشی از سهام شرکت تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی را خریداری کرده تا ضمن اجرا و ارتقاء پروژه بتواند از افزایش ارزش ریالی توکن و حق تقدم مزایا شامل آب‌شیرین استفاده کند.

سپیدنامه توکن آبپارس

سپیدنامه توکن آبپارس

سپیدنامه توکن همراز

توکن همراز منتشر شد

توکن همراز با نمادHMAZAR، حاصل همکاری ققنوس با بیمه‌رازی به‌عنوان یک توکن اختصاصی در زمینه طرح آذرخش (بیمه آتش سوزی) بوده که صرفا خرید و دسترسی به آن برای نمایندگان بیمه رازی فعال است؛ نمایندگان بیمه رازی در سراسر کشور از طریق کیف توکن ققنوس می‌توانند این توکن را خریداری کنند و در سامانه بیمه رازی برای خرید بیمه‌نامه آتش سوزی با تخفیف ویژه استفاده کنند.

توکن وفاداری ققنوس منتشر شد

توکن وفاداری ققنوس با نماد KLT1، ابزار استفاده از خدمات باشگاه وفاداری ققنوس است. ارزش هر توکن وفاداری ققنوس ۱۰ ریال معادل یک تومان بوده که تمام کاربران شبکه ققنوس می‌توانند در ازای انجام فعالیت در اپلیکیشن کیف توکن ققنوس، خرید و فروش توکن و دعوت از دوستان این توکن را دریافت و امتیاز خود را برای حضور در قرعه‌کشی‌های ققنوس افزایش دهند؛ با استفاده از این توکن می‌توان انواع محصولات را از فروشگاه ققنوس خریداری کرد. همچنین قابلیت معاوضه توکن وفاداری ققنوس با سایر توکن‌ها و بازخرید ریالی این توکن در تعداد ۱۰ میلیون واحد برابر با ۱۰ میلیون تومان وجود دارد.

سپیدنامه توکن وفاداری ققنوس

سپیدنامه توکن گنج‌مان

توکن گنج‌مان منتشر شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی به نیت ایجاد و تکمیل حافظه ملی در بخش میراث مستند به‌صورت دیجیتال، جلوگیری از خروج اسناد و کتب ارزشمند، نفیس و خطی از کشور، پیشگیری از تخریب تدریجی میراث مستند در خانه مردم با آگاهی‌رسانی و معرفی ارزش مادی آن‌ها در کنار ارزش‌های معنوی، درصدد است تا با بهره‌گیری از توانمندی‌های مشارکتی فرهیختگان نیک‌اندیش نسبت به تأمین هزینه‌های تهیه و نگهداری این میراث مستند اقدام نماید. این سازمان با استفاده از روش تأمین مالی جمعی خیریه، توکنی بانام گنج‌مان به تعداد یک‌میلیون عدد منتشر می‌نماید که هر توکن به ارزش ده میلیون ریال در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و اشخاص نیک‌اندیش می‌توانند با تهیه این توکن، در تأمین مالی خرید آثار ارزشمند تاریخی میراث مستند برای حفظ در کتابخانه ملی مشارکت نمایند.

توکن نشان‌ریال منتشر شد

نشان ریال با نماد IRRM، ابزاری است که در چارچوب مقررات اعلام‌شده بانک مرکزی با عنوان «ضوابط فعالیت مؤسسه‌های اعتباری و راهبران کیف الکترونیک پول در نظام پرداخت کشور»، سعی در برطرف کردن مشکل فوق دارد. هر کاربر با خرید مقداری از این توکن می‌تواند تراکنش‌های روزمره و خرد خود را به‌سادگی و با هزینه بسیار پایین انجام دهد و از فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی متصل به شبکه خرید نماید. هر واحد نشان ریال برابر ده میلیون ریال است که مبلغ معادل آن نزد بانک ملی ایران سپرده‌شده است. کاربر در هر زمان می‌تواند با کمک درگاه‌های معتبر پرداخت شاپرک، حساب خود را شارژ کرده و با استفاده از نرم افزار کیف توکن ققنوس به انجام تراکنش‌های دلخواه خود بپردازد و در صورت نیاز به خارج کردن پول از حساب ققنوسی خود، می‌تواند درخواست انتقال معادل ریالی نشان IRRM به شماره شبای خود را ثبت نماید. در این صورت مبلغ مزبور به‌حساب بانکی وی منتقل خواهد شد.

سپیدنامه توکن نشان‌ریال