توکن آب‌پارس

شرکت ققنوس در نظر دارد باتوجه‌به پایان رسیدن چرخه حیات توکن‌ آب‌پارس و الماس A101 طبق سپیدنامه منتشر شده، این توکن‌ها را از کیف توکن ققنوس حذف کند؛ در همین راستا، صاحبان توکن‌ آب‌پارس و الماس A101 فقط تا پنجم تیرماه می‌توانند نسبت به بازخرید یا تبدیل دارایی اقدام کنند.

چرخه حیات توکن‌ آب‌پارس و الماس A101 طبق سپیدنامه منتشره، به پایان رسیده و شرکت ققنوس در نظر دارد تا این توکن‌ها را از کیف توکن ققنوس، پلتفرم هوشمند سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی دیجیتال، حذف و توکن‌های جدید سرمایه‌گذاری و خدمات محور را به این اپلیکیشن اضافه کند.

قابلیت بازخرید ریالی توکن آب‌پارس و الماس A101

صاحبان توکن آب‌پارس و الماس A101 لازم است تا ۵ تیرماه نسبت به تصمیم‌گیری و مدیریت دارایی خود اقدام کنند؛ قابلیت بازخرید مستقیم ریالی این توکن‌ها تسهیل شده و به‌صورت ۲۴ ساعته تا پنجم تیرماه فعال بوده تا کاربرانی که قصد بازخرید و دریافت معادل ریالی در حساب بانکی خود را دارند، بتوانند از طریق بازخرید نسبت به فروش و دریافت مبالغ سرمایه‌گذاری شده همراه با سود اقدام کنند.

صاحبان توکن آب‌پارس در صورت تمایل جهت نگه‌داری سهام و ادامه سرمایه‌گذاری در پروژه ایجاد آب‌شیرین‌کن تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی پارس می‌توانند با تماس شماره ۰۲۱۸۷۶۳۰۰۰۰ از شرکت سرمایه‌گذاران فناوری (تک وست)، میزبان توکن آب‌پارس، راهنمایی دریافت کنند تا در مقابل توکن‌ها برگ سهام کاغذی برای آن‌ها صادر شود.

دارندگان توکن A101 با پشتوانه الماس نیز ضمن برخورداری از قابلیت بازخرید ریالی، قادر هستند این توکن را باتوجه‌به شرایط قیمت یکسان، با توکن الماس جدید شبکه ققنوس تحت عنوان دایادایموند مبادله کنند تا سرمایه‌گذاری خود را در بازار کم‌ریسک و سودآور الماس ادامه دهند.

بازخرید توکن با تکمیل اطلاعات هویتی

در فرایند بازخرید ریالی کاربر توکن آب‌پارس و الماس A101 خود را به ناشر توکن تحویل می‌دهد و ارزش ریالی بازخرید توکن محاسبه و به‌حساب بانکی کاربر واریز می‌شود.

برای ثبت درخواست بازخرید در کیف توکن ققنوس، لازم است تا ابتدا در بخش هویت نسبت به تکمیل اطلاعات بانکی و هویتی خود اقدام کنید. سپس اطلاعات هویتی و شماره شبای بانکی شما از طریق سرویس‌های ثبت‌احوال و بانک مرکزی به‌صورت برخط و آنی احراز شده و در صورت تأیید این اطلاعات امکان بازخرید توکن برای شما در لحظه فعال می‌شود. لازم به ذکر است، سرویس‌های استعلام هویتی و شبا در روزهای تعطیل فعال نیست.

پس از ثبت درخواست بازخرید توکن، واحد مالی نیز درخواست‌های بازخرید را با شروط مندرج در سپیدنامه توکن مطابقت داده و در صورت نبود مغایرت، هر روز رأس ساعت‌های ۱۳ و ۱۷ درخواست واریز وجه به شماره شبای مشتریان را از طریق سامانه پایا تأیید و ارسال می‌کند. طبق فرایند بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور، تسویه بازخرید در روزهای غیر تعطیل، سه بار در روز و در ساعت‌های ۱۰:۴۵، ۱۳:۴۵ و ۱۸ انجام می‌شود، براین‌اساس، پرداخت ریالی توکن بازخرید شده، طبق زمان‌بندی چرخه پایا در بانک مرکزی ممکن است تا ۲۴ به طول انجامد.

گفتنی است، سامانه پایا در شبکه بانکی کشور در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشور، غیرفعال بوده و تسویه از این طریق علی‌رغم ثبت درخواست واریز از سوی شرکت ققنوس، طی روز کاری بعد از تعطیلات انجام شود. بازخریدهای ثبت شده در روز پنج‌شنبه پس از ساعت ۱۲ ظهر نیز در روز کاری آتی به‌حساب مشتریان واریز خواهد شد.

می‌توانید برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر در خصوص توکن آب‌پارس و الماس A101، تیم پشتیبانی مشتریان شرکت ققنوس با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۴۴۱۷ داخلی ۱ در خدمت شما است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *