توکن موبایل ۱۰؛ یک شارژ برای همه

خرید شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری همیشه از مواردی است که کاربران با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. توکن موبایل ۱۰ بر بستر ققنوس عرضه شده است و با خرید آن از کیف توکن ققنوس می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید.

خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری با توجه به سهم گسترده این نوع از سیم‌کارت در شبکه تلفن همراه کشور دارای حجم تراکنش بالایی است. خرید شارژ به شکل سنتی و فعلی از معایبی مانند احتمال خرید شارژ از اپراتور اشتباه، محدودیت در زمان استفاده از آن و نبود قابلیت خردشوندگی شارژ خریداری شده رنج می‌برد.

توکن موبایل ۱۰ توکنی با قابلیت استفاده در سه اپراتور مطرح کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل در برای رفع این معایب و افزودن امکانات بیشتر، منتشر و عرضه شده است. کاربران می‌توانند این توکن را درون کیف توکن ققنوس خود خریداری کرده و از آن استفاده کنند.

مزایای توکن موبایل ۱۰

توکن موبایل ۱۰ برای رفع مشکلات نحوه خرید شارژ به شکل قدیمی طراحی شده است. این توکن محدود به یک اپراتور نیست و هنگام نیاز به استفاده قابلیت شارژ هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را در اختیار دارید. بدین ترتیب خیال کاربر از خرید اشتباه شارژ اپراتور دیگر آسوده است و نیازی به انتخاب اپراتور در لحظه خرید وجود ندارد.

این توکن قابلیت خردشوندگی دارد؛ یعنی کاربر اجباری به مصرف یکجای این ۱۰ هزار تومان نداشته و هر بار می‌تواند از ضرایب ۰.۱، ۰.۲، ۰.۵ و ۱ واحد برای خرد کردن و مصرف توکن شارژ استفاده کند. این قابلیت به‌واسطه توکنیزه بودن شارژ قابل انجام بوده و از کاربردهای توکن موبایل ۱۰ است. البته ذکر این نکته ضروری است که زمان استفاده از توکن شماره همراهی که با آن کیف توکن را ساخته‌اید، شارژ خواهد شد.

همچنین توکن موبایل ۱۰ قابلیت ارسال به سایر اعضای شبکه ققنوس را دارد و به‌سادگی با انتقال این توکن به دوستان، آن‌ها نیز با استفاده از کیف توکن ققنوسی خود قادر به شارژ خطوط خود هستند. این شیوه ارسال شارژ بسیار کاربردی است و با این کار به دوستان خود امکان استفاده از این توکن را در هرلحظه که نیاز دارند، می‌دهید.

در کنار موارد فوق، قابلیت بازخرید غیر مستقیم این توکن در مرکز تبادل غیر متمرکز (DEX)، در کیف توکن ققنوس وجود دارد. شما می‌‌توانید توکن شارژ را با سایر توکن‌ها مبادله کنید یا با تبدیل به توکن پیمان و فروش آن، توکن موبایل ۱۰ خود را نقد کنید.

این توکن را می‌توانید از طریق کیف توکن ققنوس خریداری کنید، پس هرچه سریع‌تر کیف توکن ققنوسی خود را ساخته، توکن موبایل ۱۰ را تهیه کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *