توکن خیریه مهر؛ فناوری در خدمت کار خیر

توکن پیمان

با همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری COVID-19 موسسه خیریه مهرآفرین با همکاری شرکت یکتا ققنوس پارس اقدام به انتشار توکن خیریه مهر با نماد MEHR کرده است. ارزش این توکن ۱۰ هزار تومان و برای کمک به بیش از ۲۲ هزار نفر از زنان و کودکان آسیب‌پذیر در دوران بیماری کرونا است.

همه‌گیری کرونا که از اسفندماه ۱۳۹۸ شروع شده و تا این لحظه جان بیش از ۲۲ هزار نفر از هم‌وطنان را گرفته است، سبب مشکلات اقتصادی فراوانی در کشور عزیزمان شده است. این ضربه در اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیش از هر قشر دیگری محسوس است.

باوجود خیریه‌های متعدد و افرادی که به‌صورت مستقل فعالیت کرده و کمک‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند، شفافیتی درباره مبالغ جمع‌شده و نحوه مصرف آن‌ها وجود ندارد. یکی از ویژگی‌های دفترکل توزیع‌شده، شفافیت اطلاعات آن است؛ این موضوع در امر خیریه بسیار تاثیر گذار است و توانایی جلب اعتماد کاربران را دارد.

موسسه خیریه مهرآفرین باهدف کمک به زنان و کودکان آسیب‌پذیر که در دوران کرونا شرایط سختی را تحمل می‌کنند، با همکاری شرکت یکتا ققنوس پارس اقدام به انتشار توکن خیریه مهر کرده است که تمامی مبالغ جمع‌آوری‌شده از این توکن درراه امور حمایتی از این قشر مصرف می‌شود.

قیمت این توکن ۱۰ هزارتومانی برای کاربران شبکه ققنوس ۵۰ درصد بهای آن، معادل ۵ هزار تومان است و با توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت یکتا ققنوس پارس در قبال جامعه ایران، ۵ هزار تومان مابقی توسط این شرکت تامین و مبلغ ۱۰ هزار تومان به‌صورت کامل تقدیم خیریه مهرآفرین می‌شود.

توکن خیریه مهر تا این لحظه توانسته است، بیش از ۲ هزار عدد فروش را به ثبت برساند که معادل مبلغی در حدود ۲۱ میلیون تومان است. برای خرید این توکن و حمایت از زنان و کودکان آسیب‌پذیر تا انتهای مهرماه فرصت باقی است؛ پس اگر قصد کمک به این پویش را دارید، با نصب کیف توکن ققنوس اقدام به خرید توکن خیریه مهر کنید و در این امر خیر سهیم شوید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *