ققنوس؛ پلتفرم هوشمند سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال

direct

با کیف توکن ققنوس نبض سرمایه‌گذاری در طلا، الماس و املاک به صورت بیست و چهار ساعته در دستان شماست.

kuknos

شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس ایجاد شده و مجوز پلتفرم را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرده است؛ این پلتفرم به‌عنوان زیرساخت مدیریت ثروت خرد، امکان توکنیزه‌سازی دارایی‌های ارزشمند را در قالب واحدهای کوچک و قابل‌خرید برای تمامی اقشار جامعه را فراهم کرده تا تمام افراد، سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون طلا، الماس و ملک تجربه کنند.

kuknos

با کیف توکن ققنوس خیلی ساده و سریع با هر مقدار سرمایه از هزار تومان تا یک میلیارد تومان و بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید وارد دنیای دارایی‌های دیجیتال با پشتوانه واقعی شوید؛ همین حالا، با نصب کیف توکن ققنوس، توکن پیمان به ارزش یک سوت طلا 24 عیار دریافت کنید!

kuknos

توکن پیمان

توکن پیمان؛ زرق و برق طلا در دنیای دیجیتال

توکن پیمان، توکن پایه شبکه ققنوس با پشتوانه دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس به ارزش یک سوت طلای 24 عیار بوده که بازخرید آن توسط تمامی میزبانان تضمین شده است؛ کارمزد بازخرید (فروش) توکن پیمان فقط 1 درصد و ثبت درخواست بازخرید در هر لحظه شبانه روز قابل انجام است.

دریافت سپیدنامه پیمان
kuknos

توکن الماس DAYADIAMOND

فرصت سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور در بازار الماس

توکن دایادایموند با پشتوانه الماس، ابزاری برای سرمایه گذاری با پول‌های خرد در بازار الماس به عنوان دارایی ارزشمند برای تمامی اقشار جامعه است.

دریافت سپیدنامه دایادایموند
kuknos

توکن املاک

خرید خانه دیگر رویا نیست!

با کمتر از 10 میلیون تومان در بازار املاک سرمایه‌گذاری کنید؛

به زودی ....

با هر مقدار سرمایه میزبان شما هستیم!


مشاهده سایر توکن‌های شبکه ققنوس و دریافت سپیدنامه

Kuknos

کیف توکن ققنوس را دانلود کن

دانلود نسخه اندروید

Bazar Direct Google Play Myket

دانلود نسخه آی‌اواس

Sibirani Sibapp Anardooni Sibche