توکن A101، توکنی از جنس الماس!

توکن A101

یکی از اهداف شبکه ققنوس و سیستم توکنیزه کردن، فراهم کردن موقعیت برای خرید دارایی‌هایی است که از ارزش بالایی برخوردارند و خرید یکجای آن‌ها کار دشواری است. توکن A101 که با پشتوانه الماس در کیف توکن ققنوس عرضه شده است، نشان‌دهنده این دغدغه است.

الماس را می‌توان به‌عنوان یکی از گران‌بهاترین و جذاب‌ترین سنگ‌های زینتی تاریخ بشریت دانست؛ سنگی که ماده اصلی تشکیل‌دهنده آن (کربن) در حالات فیزیکی فراوانی موجود است. این سنگ به علت ساختار منحصربه‌فرد و درجه سختی بالای خود در کنار صنعت جواهرسازی، در صنایع مختلف برای برش دادن اجسام دیگر و حتی سنگ‌های زینتی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمیاب بودن الماس در کنار کاربردهای فراوان آن، باعث افزایش ارزش آن شده است؛ به‌نحوی‌که قیمت این سنگ زینتی در طول تاریخ همواره افزایش داشته و بازرگانان و سرمایه‌داران از آن به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن و امن یاد می‌کنند؛ اما ورود به این بازار نیازمند دانش زیاد در مورد انواع فاکتور‌های تعیین‌کننده در ارزش الماس و همچنین سرمایه‌ای عظیم برای است.

به همین دلایل شرکت یکتا ققنوس پارس اقدام به نشر توکن A101 کرده است. این توکن که پشتوانه آن الماس است، امکان سرمایه‌گذاری و ورود به بازار الماس توسط تمامی شهروندان و اقشار جامعه را فراهم ساخته است. به این شکل تمامی افراد جامعه قادر به سرمایه‌گذاری در الماس هستند و مزیت آن حفظ ارزش دارایی و ریسک پایین سرمایه‌گذاری در آن است.

پشتوانه توکن A101

پشتوانه توکن A101، پنج عدد الماس ۱۰۱ سوتی سفیدرنگ با تراش گرد عالی و رنگ G و پاکی VS2 است که اصالت و انطباق آن به تایید نماینده یک مرجع معتبر در حوزه الماس رسیده و همه الماس‌ها از سوی شرکت ناشر بیمه شده و در محل امنی نگهداری می‌شود. هرکدام از این الماس‌ها تبدیل به ۵۸۶ واحد شده و هر واحد آن تحت عنوان یک توکن A101 در کیف توکن ققنوس عرضه می‌شود.

مزیت توکن A101

ازآنجایی‌که نقدشوندگی دارایی به‌صورت آنی و تبدیل آن به ریال یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران است، با استفاده از بازخرید مستقیم این امکان فراهم شده است تا کاربران در لحظه اقدام به فروش توکن A101 خود و دریافت معادل ریالی آن در حساب بانکی که به شبکه ققنوس معرفی کرده‌اند (با کسر ۵ درصد کارمزد) کنند

همچنین با قابلیت بازخرید غیرمستقیم، شما می‌توانید در صرافی غیرمتمرکز ققنوس (واقع در کیف‌پول ققنوس) اقدام به تبادل A101 با سایر توکن‌های موجود در شبکه ازجمله پیمان کنید.

سرمایه‌گذاری در الماس توسط توکن A101، به‌سادگی چند کلیک یا لمس است؛ پس هم‌اکنون کیف توکن ققنوس را نصب کنید و با خرید این توکن به بازار الماس وارد شوید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *