توکن فیناپ؛ برای شما که علاقه‌مند به فین‌تک هستید!

توکن فیناپ

فیناپ که رویدادی از جنس فناوری است و در حوزه فناوری‌های مالی اقدام به برگزاری رویداد‌های سالیانه می‌کند، با استفاده از بستر شبکه ققنوس اقدام به انتشار توکن فیناپ کرده و مزایای متنوعی را برای کاربران و حامیان این رویداد ارائه کرده است.

فیناپ، ترکیبی از دو واژۀ فین‌تک و استارتاپ، نخستین رویداد آموزشی-تعاملی در حوزۀ فناوری‌های مالی (فین‌تک) بوده که تیم آن طی دو سال برگزاری این رویداد سعی در ارائه ایده‌ها و خلاقیت‌های جدید در عرضه فناوری‌های مالی کرده است.

در سیستم فروش و صدور بلیت به شکل سنتی معایبی مانند تقسیم سهم ذی‌نفعان، احراز هویت، نیاز چندباره به ثبت اطلاعات در سیستم‌های مختلف فروش و فرآیند پیچیده استرداد، تعدادی از موارد بسیاری است که نیاز به توجه و دقت نیروی انسانی داشته و همین موضوع فرآیندها را طولانی و پیچیده می‌کند. درحالی‌که زنجیره‌بلوک توانایی اصلاح فرآیندها و رفع موارد ذکرشده را دارد.

حال پلتفرم ققنوس برای اولین بار در ایران بستری را فرآهم کرده تا ناشران بتوانند توکن بلیت‌های خود را در این شبکه به فروش برسانند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

تیم فیناپ با انتشار توکن فیناپ، امکانات متنوع و گسترده‌ای را در اختیار حامیان این رویداد و همچنین شرکت‌کنندگان قرار داده است و این موضوع به تداوم برگزاری این رویدادها کمک خواهد کرد.

به دلیل ظرفیت محدود هر رویداد، اولویت ثبت‌نام را برای شرکت‌کنندگانی در نظر گرفته است که از طریق توکن اقدام به خرید بلیت رویداد نمایند. به همین دلیل، کاربرانی که این توکن را خریداری می‌کنند، با اطمینان بیشتری می‌توانند برای حضور و بهره‌مندی از رویداد فیناپ برنامه‌ریزی کنند. همچنین با استفاده از توکن فیناپ می‌توان محتواهای تولیدشده در هر رویداد را از وب‌سایت فیناپ با قیمتی پایین‌تر از قیمت تعیین‌شده برای کاربران عادی خریداری کرد.

با استفاده از توکن فیناپ می‌توان برای اسپانسری رویدادهای فیناپ نیز اقدام کرد. به این منظور بسته‌های مختلفی برای اسپانسرها در نظر گرفته شده است و همچنین در جایزه سالانه نهال فین‌تک که فیناپ برگزار می‌کند، می‌توان با استفاده از این توکن رای داد تا یک رای‌گیری شفاف بر بستر بلاک‌چین برای انتخاب شخصیت تاثیرگذار فین‌تکی سال انجام پذیرد. همچنین دارندگان توکن فیناپ به رویدادهای دورهمی مختلف فیناپ دعوت می‌شوند و برای شرکت در رویدادها به‌همراه مزایای مختلف دیگر اولویت خواهند داشت.

توکن فیناپ به زودی درون کیف توکن ققنوس عرضه و قابل خریداری خواهد بود، پس این فرصت را از دست نداده و با نصب کیف توکن ققنوس قبل از باقی شرکت‌کنندگان این رویداد شانس خرید بلیت را از آن خود کنید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *