کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس؛ طراحی‌شده برای شما

توکن سخت افزاری

کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس برای اولین بار ابزاری برای نگهداری آسان توکن‌های شبکه ققنوس و رمزارزهای معروف به‌صورت ایمن بوده که بخش نرم‌افزاری آن توسط مهندسان ایرانی توسعه داده شده است.

پیش‌تر به موضوعات دفترکل توزیع‌شده و زنجیره‌بلوک به‌صورت کامل و جامع پرداخته‌ایم و رمزنگاری را برای شما تشریح کرده‌ایم. همان‌طور که می‌دانید در رمزنگاری دو کلید به نام‌های کلید خصوصی و کلید عمومی تولید می‌شود و کلید خصوصی به دلیل حساس بودن، نیاز به نگهداری توسط کاربر دارد؛ زیرا دارنده کلید خصوصی صاحب محصول (چه رمزارز و چه توکن و چه پیغام رمزنگاری‌شده) محسوب می‌شود و می‌تواند دارایی‌های موجود در کلید عمومی (حساب) را به خواست خود منتقل کند. نرم‌افزارها و سخت‌افزارهایی که این کلید را نگهداری می‌کنند، کیف توکن یا کیف‌پول نام دارند.

امنیت کیف توکن‌ها در مراتب مختلفی قرار می‌گیرد و امن‌ترین کیف توکن در این میان، کیف توکن سخت‌افزاری است. کیف توکن‌های سخت‌افزاری مختلفی در جهان وجود دارد که با قیمت‌های مختلف به کاربران عرضه می‌شوند.

ویژگی‌های کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس

کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس کیف توکنی بسیار امن است که قسمت نرم‌افزاری آن در کشور ایران توسعه داده شده است و توسط شرکت زنجیره‌بلوک پارس عرضه می‌شود. این کیف توکن با پورت‌های بلوتوث و میکرو‌یو‌اس‌بی کار می‌کند و از اجزاء و ماژول‌های امنیتی موردنیاز به‌منظور ذخیره‌سازی امن و آفلاین کلیدهای خصوصی و داده‌ها برخوردار است.

این کیف علاوه بر توکن‌های شبکه ققنوس، از انواع رمزارزهای معروف نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توان کلید خصوصی این رمزارزها را در آن ذخیره کرد. ابعاد این دستگاه ۶۴ میلی‌متر در ۳۸ میلی‌متر و قطر آن ۲.۳ میلی‌متر است.

قیمت و نحوه خرید کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس

کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس برای پیش‌خرید این دستگاه به ارزش ۷۰ دلار عرضه شده است. برای خرید کیف توکن سخت‌افزاری در حالت معمول باید یک توکن به ارزش ۵۰ دلار و ۲۰‌ دلار نقد (در هنگام خرید) پرداخت کنید؛ اما در مدت عرضه اولیه می‌توانید توکن ۵۰ دلاری را با مبلغی معادل ۳۰ دلار خریداری کنید و به‌این‌ترتیب از ۲۰ دلار تخفیف عرضه اولیه استفاده کنید.

این کیف برای کاربران طراحی شده است تا آسودگی خاطر و امنیت در تبادل و دادوستد توکن‌های شبکه ققنوس و سایر دارایی‌های رمزنگاری‌شده را به آن‌ها اهدا کند. هدف از عرضه کیف توکن سخت‌افزاری ققنوس، افزایش اعتماد کاربران برای ورود به فضای دارایی‌های مبتنی بر توکن است.

منتظر عرضه توکنِ کیف سخت‌افزاری در کیف توکن ققنوس باشید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *