توکن آکادمی ققنوس؛ آموزش همراه با تخفیف

توکن آکادمی ققنوس به‌منظور استفاده در آکادمی ققنوس ایجاد و منتشر شده است. این توکن در زمینه خرید محتوا و محصولات موجود در پایگاه آکادمی ققنوس کاربرد دارد و همانند سایر توکن‌های موجود در شبکه ققنوس از طریق کیف توکن ققنوس قابل خریداری است.

آموزش مجازی در کشورهای بسیاری ازجمله کشور عزیزمان ایران با استقبال روبه‌رو شده است؛ اما با همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری COVID-19 استفاده از این بسترها فراگیری بیشتری پیدا کرد و هم‌اکنون از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است. این موضوع نشان‌دهنده سود‌آوری و درآمد بالای این روش آموزشی است؛ اما شیوه سنتی این بستر یادگیری دارای معایب متعددی است.

معایب سامانه‌ها و شبکه‌های آموزش مجازی

در سامانه‌ها و شبکه‌های متمرکز آموزش موجود، به دلیل نبود بستری برای ایجاد اعتماد مالی بین پلتفرم‌های محتوایی و تولیدکنندگان محتوای آموزشی، در بیشتر موارد تولیدکننده محتوا، با مبلغی توافقی محتوا را به پلتفرم ارائه کرده و از سود ناشی از فروش محتوای تولیدشده سهمی ندارد. از طرفی در مدل‌هایی که تولیدکننده محتوا، درصدی از سود فروش محتوای خود در پلتفرم انتشاردهنده محتوا را درخواست می‌کند، ابزاری شفاف برای تعیین میزان فروش محتوا وجود ندارد و تولیدکننده محتوا مجبور است به داده‌های مالی ارائه‌شده توسط پلتفرم‌‌های محتوایی اعتماد نماید. مشکل این داده‌ها نبود شفافیت و عدم اعتمادپذیری است.

راه‌کار؛ پلتفرم غیرمتمرکز

ازاین‌رو، استفاده از یک پلتفرم غیرمتمرکز و باقابلیت رصد به‌صورت شفاف می‌تواند چالش تولیدکنندگان محتوا را رفع و سیستم درآمد آن‌ها را مدیریت کند که نتیجه آن تولید محتوای باکیفیت و ارائه آن به مخاطبان است. در این مدل، ارزش ریالی تولیدی توسط یک محتوای دیجیتالی تا لحظه وجود آن در یک پلتفرم ارائه‌دهنده محتوا، قابل مشاهده است.

مجموعه آکادمی ققنوس

شرکت یکتا ققنوس پارس به‌عنوان یکی از میزبانان شبکه ققنوس باهدف ایجاد بستر تولید محتوای آموزشی و اطلاع‌رسانی، آکادمی ققنوس را ایجاد کرده است. مجموعه آکادمی ققنوس در نظر دارد به پایگاهی برای محتوای چندرسانه‌ای جهت معرفی و ترویج فناوری دفترکل توزیع‌شده به‌صورت عام و شبکه ققنوس به‌صورت خاص تبدیل شود. در کنار این موضوع علت راه‌اندازی دیگر این آکادمی، رفع مشکلات ذکرشده است.

توکن آکادمی ققنوس

توکن آکادمی ققنوس توسط شرکت یکتا ققنوس پارس که ناشر و میزبان این توکن است، عرضه شده و تاریخ اعتبار آن تا ۱۵ مردادماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود. این توکن کاربردی تخفیفی برای استفاده از محتوا و محصولات مجموعه آکادمی ققنوس شامل محتواهای تولیدشده و شرکت در سمینارها و دوره‌های آموزشی با ۳۰ درصد تخفیف دارد. در گام نخست، ۱۰ هزار عدد از این توکن باقیمت ۷ هزار تومان و به ارزش ۱۰ هزار تومان منتشر خواهد شد؛ درواقع، توکن آکادمی ققنوس با نام کیف توکن ققنوس به ارزش ۷ هزار تومان به فروش می‌رسد و کاربر پس از خرید آن می‌تواند با مراجعه به سایت آکادمی و در هنگام عملیات پرداخت از این توکن به ارزش ۱۰ هزار تومان استفاده و محتوای موردنظر خود را خریداری کند.

توکن آکادمی ققنوس قابلیت تبدیل به سایر توکن‌ها را دارد. همچنین دارندگان توکن شامل کاربران، تولیدکنندگان محتوا و پلتفرم‌های پذیرنده علاوه بر قابلیت تبدیل، می‌توانند در بازه‌های یک‌ماهه توکن‌های جمع‌آوری‌شده خود را به حساب ققنوسی شرکت یکتا ققنوس پارس بازپس دهند و معادل ریالی آن را دریافت کنند. همچنین توکن آکادمی ققنوس قابلیت ارسال به حساب‌های ققنوسی دیگر را دارد و کاربر می‌تواند با اهدای این توکن به دیگران، تجربه استفاده از محتوای آکادمی ققنوس را در اختیار سایرین قرار دهد.

با توجه به نزدیکی رویداد هکاتون و برگزاری آن در پایگاه آکادمی ققنوس، می‌توانید از توکن آکادمی ققنوس به‌عنوان گزینه‌ی پرداخت استفاده کنید و محصولات و سمینار‌ها را خریداری کنید. در کنار تخفیف ارائه شده، برای دانشجویان و برنامه نویسان نیز ۲۰ درصد تخفیف ویژه (روی قیمت تخفیف دار توکن آکادمی ققنوس) ارائه شده است؛ پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و هرچه سریع‌تر توکن آکادمی ققنوس را تهیه کنید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *