قیمت توکن دایادایموند

قیمت هر توکن توکن دایادایموند با پشتوانه الماس از ۱۰ دلار و ۲۹ سنت به ۱۰ دلار و ۴۶ سنت به دلیل رشد جهانی الماس‌های پشتوانه افزایش یافت.

توکن الماس دایادایموند یکی از توکن‌های شبکه ققنوس با پشتوانه الماس است که گزینه‌ای جذاب، سودآور و مطمئن برای سرمایه‌گذاری با ریسک پایین است. قیمت دایادایموند بر اساس قیمت اعلامیِ راپاپورت، مرجع جهانی نرخ الماس و قیمت دلار طلا محاسبه می‌شود.

ارزش ابتدایی هر توکن دایادایموند ۱۰ دلار تعین شده بود که با توجه به افزایش قیمت جهانی الماس‌های پشتوانه، این قیمت در آخرین بروزرسانی به ۱۰ دلار و ۲۹ سنت افزایش یافت. در جدیدترین بروزرسانی راپاپورت، مرجع جهانی نرخ الماس، قیمت این توکن به ۱۰ دلار و ۴۶ سنت افزایش پیدا کرد.

جدیدترین افزایش قیمت‌های اعلام شده برای الماس‌های پشتوانه توکن الماس دایادایموند:

  • هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت VVS1 با رنگ G از ۹۸۰۰ به ۱۰۰۰۰ دلار
  • هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت VS1 با رنگ G از ۸۷۰۰ به ۹۰۰۰ دلار
  • هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت VS2 و رنگ I از ۶۱۰۰ به ۶۳۰۰ دلار

توکن دایادایموند

توکن الماس دایادایموند؛ جواهری در شبکه ققنوس

الماس به‌عنوان جواهری ارزشمند همواره موردتوجه سرمایه‌گذاران بوده است. خرید این گوهر گران قیمت نیازمند مبالغ قابل‌توجه‌ بوده که با سرمایه‌های خرد امکان‌پذیر نیست.

توسعه فناوری باعث شده تا قابلیت تعریف و انتقال دارایی‌های ارزشمند در قالب توکن ایجاد شود. شرکت ققنوس با همکاری شرکت تدبیر اندیشان نوین افروز به‌منظور ایجاد فرصت اقتصادی خرید الماس برای تمامی اقشار جامعه، امکان خرید واحدهای کوچک و دیجیتالی با پشتوانه الماس را در قالب توکن الماس دایادایموند فراهم کرده است.

از ویژگی‌های توکن دایادایموند، سرمایه‌گذاری ایمن با سرمایه‌های خرد در بازار الماس، بازده سود بالا با تغییرات ارز است. کارمزد پایین در مقایسه با خریدوفروش فیزیکی، نقدشوندگی آنی و امکان تحویل الماس پشتوانه از دیگر ویژگی‌های این توکن است.برای خرید این توکن و آغاز سرمایه‌گذاری در بازار الماس با هر مقدار سرمایه، کیف توکن ققنوس را نصب و وارد دنیای دارایی‌های دیجیتال با پشتوانه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *