کیف توکن ققنوس در تاپ

کیف توکن ققنوس، پلتفرم هوشمند سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال به اپلیکیشن معتبر خدمات پرداخت الکترونیک و مالی تاپ با بیش از یک میلیون کاربر اضافه شد.

کیف توکن ققنوس

سرویس کیف توکن ققنوس به عنوان پلتفرم هوشمند، امکان سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال را فراهم کرده است. دارایی‌ها را در قالب توکن‌های دارای پشتوانه از جمله توکن پیمان به ارزش یک سوت طلای ۲۴ عیار و توکن دایادایموند با پشتوانه الماس منتشر می‌کند. این عمل در راستای توسعه سرویس‌دهی و افزایش راهکارهای دسترسی است. با استفاده از اپلیکیشن تاپ، معتبرترین نرم افزار پرداخت الکترونیک کشور کیف توکن ققنوس در دسترس قرار گرفت.

در حال حاضر، کاربران اپلیکیشن تاپ می‌توانند با استفاده از گزینه مالی و بازار سرمایه، وارد منو سرمایه‌گذاری شده و کیف توکن ققنوس را انتخاب کنند تا حساب کاربری ققنوسی ایجاد و با هر مقدار سرمایه در دارایی‌های ارزشمند و سودآور از جمله طلا، الماس و ملک سرمایه‌گذاری کنند. در صورتی که کاربر ققنوس هستید و از تاپ استفاده می‌کنید، می‌توانید وارد کیف توکن ققنوس در تاپ شوید. حساب ققنوسی خود را با استفاده از کلمات عمومی، بازیابی کنید. و به حساب خود دسترسی داشته و از امکانات آن استفاده کنید.

به زودی ویژگی‌های جدیدی به کیف توکن ققنوس در تاپ از جمله قابلیت خرید و بازخرید ریالی از طریق کیف پول تاپ اضافه می‌شود. و موجب خواهد شد فرآیند خرید و بازخرید را تسهیل و تسریع شود. شما می‌توانید نرم افزار تاپ را از سایت تاپ یا تمامی مارکت‌های نرم افزاری معتبر دریافت کنید.

شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس ایجاد شده است. شبکه ققنوس مجوز پلتفرم را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرده است. این پلتفرم به‌عنوان زیرساخت مدیریت ثروت خرد، امکان توکنیزه‌سازی دارایی‌های ارزشمند را برای اقشار جامعه را فراهم کرده است. تا تمام افراد، سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون طلا، الماس و ملک تجربه کنند.

1 پاسخ
 1. حسین ارشد
  حسین ارشد گفته:

  خیلی خبر خوبی بود.
  این هم افزایی ها بسیار کمک میکنه در رشد سرویس.
  تاپ هم انتخاب خوبی بوده.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.